تبلیغات

ابزار هدایت به بالای صفحه

♥*•♫.•*♥♥*•♫ONE DIRECTION NEWS•*♥♥*•♫.•*♥ - ツبیـ ـوگِرآفـ ـی زِیـ ـن مآلیــکツ


زین جواد مالیک متولد 12 ژانویه 1993 است که به زین یا زین مالیک معروف است.
عضو سابق گروه وان دایرکشن است. او در مدت حضور در این گروه همراه با سایر اعضای آن یعنی  چهار آلبوم همه شب بیدار، مرا به خانه ببر، خاطرات نیمه شب و چهار را منتشر کردند. در مارس ۲۰۱۵ او جداییش از وان دایرکشن را اعلام کرد. زین در ۲۵ مارس ۲۰۱۶ آلبوم خود با نام ذهن مین را انتشار داد. این آلبوم و تک‎آهنگ پیشرو آن پیلوتالک در برخی کشورها از جمله ایالت متحده و بریتانیا در صدر جدول‎های فروش هفتگی قرار گرفتند.
او در برادفورد، غرب یورکشایر، انگلستان به‎دنیا آمد. پدر او یاسر مالک و مادرش تریشیا مالک که انگلستانی/ایرلندی است. وی سه خواهر با اسم‌های دنیا مالک، ولیحا مالک و صفا مالک دارد.
او از دوران کودکی خوانندگی را شروع کرد و بنا بر گفته خودش نیمه شب‌ها نیز به تمرین خوانندگی می‌پرداخت.

مالک در سال ۲۰۱۰ در فصل هفتم اکس فکتور بریتانیا«آهنگ بگذار عاشقت باشم» را خواند. او مانند دیگر اعضای گروه وان دایرکشن در Bootcamp ناموفق بود. اما با رای داور مهمان، نیکل شرزینگر، مالک و دیگر اعضای وان دایرکشن در استدیو Wembley به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند.

نام گروه توسط هری استایلز عضو دیگر این گروه گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند و در نهایت به اجراهای زنده در اکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر بریتانیا بدست آوردند.

آنها آهنگ «همیشه جوان» را برای بردشان در اکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با سایکو ریکوردز، متعلق به سایمون کاول، قرارداد بستند.